Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd

  • Chiny Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Importer, Eksporter, Sprzedawca, Inny
marki: RICHYIN
Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 1500000-2000000
Rok założenia: 2006
pc Export: 80% - 90%

Wprowadzenie

Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd jest spółką zależną Haitel Group. Jest to inteligentna firma high-tech, która specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisowaniu żywności i maszyny pakującej. i maszyna pakująca i ma wiele dojrzałych technologii. Do tej pory z powodzeniem opracowano dziesiątki serii maszyn, aby uzyskać optymalne dopasowanie maszyn do automatycznego przetwarzania żywności i maszyn pakujących. Jest szeroko stosowany w przemyśle spożywczym, napojowym, farmaceutycznym, chemicznym, sprzęcie i innych gałęziach przemysłu. Jest to preferowany sprzęt do osiągnięcia automatyzacji produkcji i poprawy wydajności produkcji.

W ostatnich latach firma zainwestowała dużą sumę pieniędzy, zaktualizowała wyposażenie sprzętowe, wykorzystując międzynarodowe zakłady produkcyjne do produkcji wysokiej jakości maszyn do przetwarzania cukierków / czekolady / pieczonej żywności i maszyn pakujących o międzynarodowej jakości. Wraz z zaawansowanym, nowoczesnym sprzętem do obróbki CNC, posiada unikalny proces techniczny, aby osiągnąć idealną prezentację RichYin, a wysokiej jakości produkty opracowane przez niezależną technologię w pełni odzwierciedlają nieustanne dążenie RichYin do strategii internacjonalizacji marki.

Zdobył bogate doświadczenie w dziedzinie maszyn spożywczych i pakujących i ma wiele dojrzałych technologii. Do tej pory z powodzeniem opracowano dziesiątki serii maszyn, aby uzyskać optymalne dopasowanie maszyn do automatycznego przetwarzania żywności i maszyn pakujących. Jest szeroko stosowany w przemyśle spożywczym, napojowym, farmaceutycznym, chemicznym, sprzęcie i innych gałęziach przemysłu. Jest to preferowany sprzęt do osiągnięcia automatyzacji produkcji i poprawy wydajności produkcji.

Obecnie produkty są eksportowane do Europy, Ameryki, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, Afryki i innych części świata i są głęboko zaufane przez użytkowników.

Zapewniamy klientom nie tylko wysokiej jakości i niezawodne produkty, ale także projektujemy i produkujemy sprzęt spożywczy zgodnie z ich rzeczywistymi potrzebami, dostarczamy ogólne rozwiązania w zakresie przetwarzania żywności, podejmujemy się różnych standardowych maszyn spożywczych i pakujących OEM oraz zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne dla klientów. Aby stworzyć większą wartość dla klientów.

„Ścisłe przestrzeganie zasad uczciwości, dążenie do doskonałości”, wszyscy ludzie RichYin muszą uznać to za swoje przekonanie i służyć klientom z całego serca, serdecznie witać klientów w kraju i za granicą, aby odwiedzić i poprowadzić, mamy nadzieję stworzyć wspaniały sukces razem z wami .

Historia

Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd jest spółką zależną Grupy Haitel. Jest to profesjonalny producent specjalizujący się w produkcji automatycznych maszyn do pakowania żywności oraz maszyn cukierniczych, czekoladowych, jajek i ciastek oraz innych maszyn spożywczych.
Firma została założona w 2018 r., Kapitał zakładowy wynosi 10 mln RMB. Firma zajmuje powierzchnię 58 mu, pierwszy etap budowy to 9758 metrów kwadratowych, a drugi etap budowy to 9907 metrów kwadratowych. Posiada warsztaty przetwórstwa metali 1, fabrykę montażu 2 oraz centrum badawczo-rozwojowe. Firma posiada doskonały sprzęt do przetwarzania i kompletne środki testowe.

Usługa

Firma ma wielu doświadczonych techników i pracowników, którzy mogą pracować przy konserwacji różnych maszyn do formowania, maszyn do pieczenia i maszyn pakujących. Doskonały system serwisowy i wystarczająca ilość części zamiennych łagodzą obawy użytkownika.
Dzięki filozofii biznesowej tworzenia najwyższej klasy produktów, najwyższej jakości i najwyższej klasy usług, RichYin szybko promuje rozwój firmy; przyspieszyć tempo, poszerzyć widok i poprawić bazę technologiczną firmy i wysokość poznawczą; przestrzegając zasady popierania odpowiedzialności, popierając konkurencję, dążąc do wysokiej wydajności i dążąc do innowacji, dostarczamy produkty wysokiej jakości i doskonałe usługi użytkownikom w kraju i za granicą.

Nasz zespół

Zatrudnia 120 pracowników, w tym 42 osoby techniczne z wykształceniem wyższym lub wyższym, co stanowi 35% ogólnej liczby pracowników. Istnieje 9 pracowników naukowych i technicznych bezpośrednio zaangażowanych w badania i rozwój technologii, co stanowi 40,9% liczby osób technicznych. Produkty firmy są wyspecjalizowane, precyzyjne, specjalne i nowe.

Zostaw wiadomość