Linia produkcyjna

  • Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd linia produkcyjna producenta
  • Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd linia produkcyjna producenta
  • Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd linia produkcyjna producenta
W ostatnich latach firma zainwestowała dużą sumę pieniędzy, zaktualizowała wyposażenie sprzętowe, wykorzystując międzynarodowe zakłady produkcyjne do produkcji wysokiej jakości maszyn do przetwarzania cukierków / czekolady / pieczonej żywności i maszyn pakujących o międzynarodowej jakości. Wraz z zaawansowanym, nowoczesnym sprzętem do obróbki CNC, posiada unikalny proces techniczny, aby osiągnąć idealną prezentację RichYin, a wysokiej jakości produkty opracowane przez niezależną technologię w pełni odzwierciedlają nieustanne dążenie RichYin do strategii internacjonalizacji marki.

OEM / ODM

Zapewniamy klientom nie tylko wysokiej jakości i niezawodne produkty, ale także projektujemy i produkujemy urządzenia spożywcze zgodnie z ich rzeczywistymi potrzebami, dostarczamy całościowe rozwiązania w zakresie przetwarzania żywności, podejmujemy działalność OEM różnych standardowych maszyn do przetwarzania i pakowania żywności, a także zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne dla klienci. Stwórz większą wartość dla klientów.

R & D

Nasz zespół badawczo-rozwojowy składa się z prawie 10 pracowników zespołu programowego. Rozwijanie personelu zaopatrzeniowego, konstruktorów konstrukcji, inżynierów testowania produktów i inżynierów montażu profesjonalnych produktów.

Zespół programowy zajmuje się rozwojem produktów i procesem opracowywania całego produktu, a personel zajmujący się zamówieniami rozwojowymi służy głównie do starannego wyboru i zakupu surowca do opracowywania nowych produktów, podczas gdy inżynierowie budowlani przejmują odpowiedzialność za projektowanie nowych wyglądów produktów i projekty konstrukcji wewnętrznych. Po zmontowaniu nowych produktów nasi profesjonalni inżynierowie przeprowadzający testy produktu przeprowadzą serię rygorystycznych testów każdego produktu, aby zapewnić wysoką jakość nowych innowacyjnych produktów.

Nasz zespół badawczo-rozwojowy staje się coraz silniejszy i bardziej techniczny dzięki zatrudnieniu bardziej wyspecjalizowanych kadr badawczych i bardziej profesjonalnych testów, talentów certyfikacji produktów. Jeśli nasi klienci mają pomysł na opracowanie nowych produktów, zaoferowanie próbek lub pomysłów, nasze badania i rozwój nigdy nie pozwolą naszym klientom w dół, możemy dokładnie rozwinąć potrzeby naszych klientów. Nasi klienci są zawsze zadowoleni i ufni w nasze możliwości w zakresie badań i rozwoju. A nasz zespół R&D stale ulepsza nasze projekty produktów zgodnie z potrzebami rynków

Zostaw wiadomość